fbpx
Bilet możesz kupić przez stronę https://eventory.cc/event/4dev-live-2021/tickets

Aby dowiedzieć się o możliwościach zniżek, napisz maila na adres: rejestracja@proidea.org.pl. Na pewno się dogadamy!

Podczas rejestracji w polu “Discount code” wpisz otrzymany kod, gdy kod zostanie wpisany poprawny to cena biletu się obniży.

Dokonując rejestracji możesz wybrać jedną z dostępnych form płatności: PayPal, DotPay, płatność kartą lub przelew tradycyjny. W przypadku wyboru płatności offline, na końcowym etapie rejestracji pojawi się kwota do zapłaty wraz z danymi do przelewu. Możesz dokonać wpłaty na ich podstawie lub na podstawie faktury proforma, którą prześlemy w oddzielnej wiadomości w terminie do 7 dni roboczych od zgłoszenia. Przeważnie proformy przesyłane są jeszcze w tym samym dniu, w którym dokonujesz rejestracji, lub w dniu kolejnym.

Informacje odnośnie zmiany progów cenowych znajdziesz na stronie https://eventory.cc/event/4dev-live-2021/tickets

Po otrzymaniu biletu na wydarzenie, dołącz do niego w aplikacji eventory.
Dodatkowo przed wydarzeniem będziemy wysyłać mail do każdego uczestnika z linkiem, przez który będzie możliwość bezpośredniego dołączenia do wydarzenia wraz z instrukcją (sprawdź również skrzynkę SPAM). Jeżeli jednak nie zobaczysz maila, skontaktuj się z nami na adres mailowy: monika.barnas@proidea.org.pl lub aleksandra.mistak@proidea.org.pl

Tak, PROIDEA dopuszcza wprowadzenie zmiany na liście uczestników. Informacja o zmianie Uczestnika powinna zostać zgłoszona PROIDEA w terminie nie krótszym niż 5 dni przed rozpoczęciem Konferencji. Zmiana Uczestnika wymaga ponownego wypełnienia formularza rejestracyjnego oraz przekazania przez Użytkownika informacji o zmianie Uczestnika na adres e-mail: rejestracja@proidea.org.pl, wraz z wskazaniem informacji o osobach, których zmiana dotyczy.

Tak, ale masz na to czas tylko do 26 września 2021. W sprawie rezygnacji skontaktuj się z rejestracja@proidea.org.pl.

Agendę znajdziesz zarówno na stronie https://archiwum.4developers.org.pl/agenda-2021/ oraz w aplikacji eventory.

Tematyka 4Developers skierowana jest do ekspertów, amatorów, profesjonalistów oraz pasjonatów IT.

Festiwal teraz zmienia się na lepsze i nabiera międzynarodowego charakteru – agenda może zawierać prelekcje w języku angielskim.

Wykłady możesz oceniać i komentować poprzez aplikację Eventory. Wystarczy, że wjedziesz w temat wybranej prelekcji lub nazwisko Prelegenta.

Tak. Wykłady prelegentów którzy wyrazili zgodę na publikowanie swoich wystąpień będą dostępne na platformie eventory przez miesiąc od zakończenia konferencji.

Z uczestnikami konferencji oraz z prelegentami możesz skontaktować się za pomocą bezpośredniego komunikatora w aplikacji Eventory, który umożliwia także umawianie spotkań.

Nie. Podczas wydarzenia online nie zapewniamy uczestnikom posiłków.

W razie pytań skontaktuj się z Aleksandrą Miśtak (aleksandra.mistak@proidea.org.pl // +48 506 689 503)

Organizatorem 4Dev LIVE 2021 jest PROIDEA – firma zajmująca się produkcją i kompleksową organizacją polskich i międzynarodowych eventów. Specjalizujemy się w wydarzeniach z branży IT/tech oraz aktywnie działamy na rzecz rozwoju tego rynku w Europie Środkowo-Wschodniej. W trakcie 16 lat naszej działalności zdobyliśmy zaufanie wielu międzynarodowych specjalistów, którzy regularnie dzielą się swoją wiedzą na naszych autorskich konferencjach.