fbpx

FAQ

Bilet możesz kupić przez stronę https://evenea.pl/event/4developers2020/
Aby dowiedzieć się o możliwościach zniżek, napisz maila na adres: rejestracja@proidea.org.pl. Na pewno się dogadamy! ????
Podczas rejestracji w polu “Masz kod promocyjny?” wpisz otrzymany kod, gdy kod zostanie wpisany poprawny to cena biletu się obniży.
Dokonując rejestracji możesz wybrać jedną z dostępnych form płatności: PayPal, DotPay, płatność kartą lub przelew tradycyjny. W przypadku wyboru płatności offline, na końcowym etapie rejestracji pojawi się kwota do zapłaty wraz z danymi do przelewu. Możesz dokonać wpłaty na ich podstawie lub na podstawie faktury proforma, którą prześlemy w oddzielnej wiadomości w terminie do 7 dni roboczych od zgłoszenia. Przeważnie proformy przesyłane są jeszcze w tym samym dniu, w którym dokonujesz rejestracji, lub w dniu kolejnym.
Informacje odnośnie zmiany progów cenowych znajdziesz na stronie https://evenea.pl/event/4developers2020/
Na miejscu wymagana jest rejestracja i odebranie identyfikatora. Zarejestrować się i odebrać identyfikator możesz na stoisku rejestracyjnym, które będzie czynne w dniu konferencji od 8.00. Pamiętaj, by zabrać ze sobą bilet w formie elektronicznej lub drukowanej, oraz dokument tożsamości.
Jeśli zapomniałeś biletu, a masz potwierdzenie rejestracji, zweryfikujemy Twoją tożsamość na podstawie dowodu osobistego. Potwierdzenie rejestracji przesyłamy zawsze na adres podany podczas rejestracji, a wiadomość ma tytuł: Potwierdzamy Twój udziału w wydarzeniu 4Developers 2020.
Tak, PROIDEA dopuszcza wprowadzenie zmiany na liście uczestników. Informacja o zmianie Uczestnika powinna zostać zgłoszona PROIDEA w terminie nie krótszym niż 5 dni przed rozpoczęciem Konferencji. Zmiana Uczestnika wymaga ponownego wypełnienia formularza rejestracyjnego oraz przekazania przez Użytkownika informacji o zmianie Uczestnika na adres e-mail: rejestracja@proidea.org.pl, wraz z wskazaniem informacji o osobach, których zmiana dotyczy.
Tak, ale masz na to czas tylko do 18 sierpnia 2020. W sprawie rezygnacji skontaktuj się z rejestracja@proidea.org.pl.
Agenda konferencji pojawi się wkrótce.
Tematyka 4Developers skierowana jest do ekspertów, amatorów, profesjonalistów oraz pasjonatów IT.
Festiwal teraz zmienia się na lepsze i nabiera międzynarodowego charakteru – tegoroczna agenda będzie dwujęzyczna.
Nasze CFP zostało już zamknięte, jeżeli jednak masz jakieś pytania, napisz na adres mailowy: aleksandra.mistak@proidea.org.pl
Wykłady możesz oceniać i komentować poprzez aplikację Eventory. Wystarczy, że wjedziesz w temat wybranej prelekcji lub nazwisko Prelegenta.
Z uczestnikami konferencji oraz z prelegentami możesz skontaktować się za pomocą bezpośredniego komunikatora w aplikacji Eventory, który umożliwia także umawianie spotkań.
Tak, uczestnikowi przysługuje lunch w dniu Konferencji.
Tak, w dniu Konferencji będzie przygotowany poczęstunek oraz kawa dla uczestników.
Zdjęcia z konferencji możesz znaleźć na stronie: https://www.flickr.com/photos/130530262@N07/albums
W razie pytań skontaktuj się z Pauliną Małocha (paulina.malocha@proidea.org.pl // telefon: +48 506 689 463)
Organizatorem 4Developers 2020 jest PROIDEA – firma zajmująca się produkcją i kompleksową organizacją polskich i międzynarodowych eventów. Specjalizujemy się w wydarzeniach z branży IT/tech oraz aktywnie działamy na rzecz rozwoju tego rynku w Europie Środkowo-Wschodniej. W trakcie 13 lat naszej działalności zdobyliśmy zaufanie wielu międzynarodowych specjalistów, którzy regularnie dzielą się swoją wiedzą na naszych autorskich konferencjach.