fbpx

4DEVELOPERS 2021


NAJWIĘKSZY INTERDYSCYPLINARNY FESTIWAL TECHNOLOGICZNY
DLA PROGRAMISTÓW W POLSCE !

24 - 27 MAJA 2021, ONLINE

AGENDA

O Festiwalu 4Developers

Chcemy zapewnić Wam pełen komfort i bezpieczeństwo podczas eventu, dlatego najbliższa edycja 4Developers odbędzie się w formie kilkudniowego Festiwalu IT w sieci! Pamiętajcie: mimo nowych okoliczności, wartość merytoryczna Festiwalu, prelegenci, społeczność i klimat 4Deva pozostają bez zmian! Słowem: cała branża IT w jednym miejscu!

Widzimy się online 24 - 27 maja 2021, podczas kolejnego 4Developers.

Nasz Festiwal to kilkanaście ścieżek tematycznych, m.in. Architektury aplikacji, Bottega Innovation Labs, .NET, Java, JavaScript, Frontend/UI, Mobile, PHP, DevOps, Testerska, Cloud, Machine Learning, Security oraz Soft Skills & Business Relations!

SPOŁECZNOŚĆ

Społeczność to trzon 4Developers – tworząc festiwal zależy nam przede wszystkim na networkingu i wymianie wiedzy i doświadczeń z różnych dziedzin IT. To miejsce, w którym mogą spotkać się eksperci i amatorzy, profesjonaliści i pasjonaci.

INTERDYSCYPLINARNOŚĆ

Interdyscyplinarność to cel, który stale realizujemy. Na wieloaspektowych ścieżkach tematycznych poruszany jest szereg tematów odpowiadających aktualnym potrzebom rynku programistycznego.

EKSPERCI

Zapraszamy najbardziej znanych wyjadaczy IT! Na scenie pojawią się eksperci, cieszący się wysokim prestiżem i bogatym doświadczeniem w swoich dziedzinach.

Aktualności

Podaj dalej!

Zespół 4Developers postanowił wesprzeć akcję “Podaj dalej” organizowaną przez KT.Academy i Marcina Moskale.

Read more

Festiwal IT w skondensowanej wersji!

JavaScript, Architektury Aplikacji, Golang, GameDev i o wiele więcej już tej jesieni!

Read more

Porozmawiaj z nami na Discordzie!

Już niedługo spotykamy się na Waszym ulubionym Festiwalu IT! Startujemy 24 maja! Za to już dziś zapraszamy Cię do naszego Discorda! Dołącz i bądź z nami w stałym kontakcie. Na[…]

Read more

Poprzednia edycja Online

1500
uczestników
14
ścieżek
120
prelekcji
15
partnerów
110
społeczności

Partnerzy

ZMIANA FORMUŁY KONFERENCJI!

Chcemy zapewnić Wam pełen komfort i bezpieczeństwo podczas eventu, dlatego najbliższa edycja 4Developers odbędzie się w formie kilkudniowego Festiwalu IT w sieci!

Konferencja odbędzie się w dniach 24-27 maja 2021!

Gorąco liczymy na Waszą obecność!

Zauważcie proszę, że zmieniły się następujące dokumenty:
Regulamin
Polityka Prywatności

OK